į pradžią turinys susisiekite  
Apie mane

Apie save rašyti yra įdomu. Ir dar įdomiau pasidaro, kai matau, kad kiekvienas prisistatymas yra vis kitoks. Klausiate, kodėl? Nes tikrovė yra tik tuo metu užfiksuota akimirka ir sekančią akimirką tiek aš, tiek jūs jau esame kitokie – mažų mažiausiai su didesne patirtimi.

 

Man įdomus gyvenimas tapo tada, kai supratau paties kitimo, pokyčio žavesį ir pradėjau juo mėgautis. Pastovumas mano gyvenime yra ieškojimai, atradimai ir judėjimas. Padarius vieną žingsnį, tai kas buvo įprasta pradeda kisti. Tačiau nuolatiniai pokyčiai gali labai išblaškyti, jei nėra pagrindinių ašių. Turiu kelias pagrindines savo gyvenimo ašis: profesija, darbas versle ir šeima.

 

Pagal išsilavinimą esu psichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) trenerė, ugdomojo vadovavimo specialistė (koučerė). Verslo srityje turiu sukaupusi didelį žinių pagažą klientų patirčių valdyme. Daugiau nei dešimt metų vedu klientų aptarnavimo kokybės, konfliktų valdymo, klientų patirčių psichologijos mokymus.

 

Teikiu indvidualias psichologines konsultacijas suaugusiems, paaugliams, poroms.

Specializacija: depresijos gydymas, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, dvasingumas, asmenybės augimas ir branda.

Remiuosi kognityvine elgesio terapija, dialektine elgesio terapija, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) metodais.

 

 

Išsilavinimas

 

 

Nuo 2017 m. Podiplominės kognityvinės elgesio terapijos studijos. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Psichoterapeuto diplomas 2020 m.

 

2017 m. – Dėmesingo įsisąmoninimo grįsto kognityvine elgesio terapija. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) mokytojo sertifikatas.

 

2015 m. ICF koučingo specialisto sertifikatas. Baltijos koučingo centras

 

2010 – 2016 m. Socialinių mokslų, psichologijos krypties doktorantūros studijos. Vilniaus universitetas.

 

2009 m. Finansininko specialybė, aukštojo mokslo diplomas. Vilniaus kolegija.

 

2008 m. Vystymosi psichologijos magistras. Lietuvos edukologijos universitetas.

2006 m. Psichologijos bakalauras. Lietuvos edukologijos universitetas.

 

 

Darbinė patirtis

 

Nuo 2015 m. psichologė, lektorė - laisvai samdoma. Vedu individualias psichologines, koučingo konsultacijas, mokymus (klientų psichologijos, aptarnavimo temomis), kūrybinio rašymo dirbtuves, meditacijų ir mindfulness užsiėmimus.

 

2016 m. -  2018 m. Klientų patirčių valdymo ekspertė, laikina vadovė. Mažeika ir partneriai, UAB.

 

2008 m. – 2015 m. Turiu 7 m. darbo patirtį vadovaujant klientų patirčių valdymo projektams tarptautinėse ir lietuviško kapitalo įmonėse. Vadovavau kokybės valdymo skyriui UAB „Čili Holdings“, dirbau klientų patirčių valdymo eksperte AB „Lesto“, bei klientų aptarnavimo kokybės valdymo projektų vadove rinkos tyrimų kompanijose UAB „TNS, LT“ ir UAB „Socialinės informacijos centras“.

 

2008 m. – 2016 m. Lektorė. Asmenybės psichologijos, Suaugusio raidos, Intelekto, Psichologinio testavimo kursai, seminarai. Lietuvos edukologijos universitetas.

 

Jei norisi daugiau sužinoti LinkedIn arba susitikime ir susipažinsime :)

 

 

Tikiu, kad žmogus keičiasi, auga visą savo gyvenimą. Vieni iš mūsų lengviau priimame ir kuriame pokyčius, kiti – atsargiau. Bet kiekviena minutė, diena yra sutinkama pirmą kartą, nauja ir dar nepatirta. Kiekviena diena yra nauja erdvė kūrybai, gijimui ar gyvenimo improvizacijai. Kviečiu susitikti ir augti kartu!