į pradžią turinys susisiekite  
Apie mane

Apie save rašyti yra įdomu. Ir dar įdomiau pasidaro, kai matau, kad kiekvienas prisistatymas yra vis kitoks. Klausiate, kodėl? Nes tikrovė yra tik tuo metu užfiksuota akimirka ir sekančią akimirką tiek aš, tiek jūs jau esame kitokie – mažų mažiausiai su didesne patirtimi.

 

Man įdomus gyvenimas tapo tada, kai supratau paties kitimo, pokyčio žavesį ir pradėjau juo mėgautis. Pastovumas mano gyvenime yra ieškojimai, atradimai ir judėjimas. Padarius vieną žingsnį, tai kas buvo įprasta pradeda kisti. Tačiau nuolatiniai pokyčiai gali labai išblaškyti, jei nėra pagrindinių ašių. Turiu kelias pagrindines savo gyvenimo ašis: profesija, darbas versle ir šeima.

 

Pagal išsilavinimą esu psichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) trenerė, ugdomojo vadovavimo specialistė (koučerė). Verslo srityje esu klientų patirčių valdymo ekspertė. Dirbu su viena iš profesionaliausių Lietuvoje verslo konsultantų kompanija. Džiaugiuosi tuo, kad suradau, kaip galiu suderinti savyje ir laike, iš pirmo žvilgsnio atrodančias skirtingas veiklas.

 

Vadovauju klientų patirčių valdymo projektams, sukuriu, įdiegiu sistemas, standartus organizacijose, bet tuo pačiu, teikiu psichologines konsultacijas, vedu mokymus ir meditacijų grupes ir užsiimu kita kūrybine veikla, kuri mane įkvepia. Mes visi kuriame, diegiame savo gyvenimo projektą. Kartais įnikę braižyti procesus, vykdant planus, biudžeto tikslus išnykstame tame vykdyme. Tada privalu sustoti ir atsitraukti. Bent minutei. O po to kitu žvilgsniu tęsti darbą. Tačiau, galėti atsitraukti ir suprasti, pajusti, kad privalai sustoti, reikia mokintis. Aš pati praktikuoju ir kitus vedu dėmesingo įsisąmoninimo „mindfulness“ keliu. Man tai padeda dirbant tiek organizacijose, tiek individualiai su žmonėmis. Ir sąmoningumas vienija visas veiklas prie kurių prisiliečiu.

 

Glaustai ir konkrečiai:

 

 

Išsilavinimas

 

Nuo 2017 m. Podiplominės kognityvinės elgesio terapijos studijos. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

 

2016 m. - 2017 m. – Dėmesingo įsisąmoninimo grįsto kognityvine elgesio terapija, studijos. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

 

2015 m. ICF koučingo specialisto sertifikatas. Baltijos koučingo centras

 

2010 – 2016 m. Socialinių mokslų, psichologijos krypties doktorantūros studijos. Vilniaus universitetas.

 

2009 m. Finansininko specialybė, aukštojo mokslo diplomas. Vilniaus kolegija.

 

2008 m. Vystymosi psichologijos magistras. Lietuvos edukologijos universitetas.

 

 

Darbinė patirtis

 

Nuo 2016 m. Klientų patirčių valdymo ekspertė, laikina vadovė. Mažeika ir partneriai, UAB.

 

Nuo 2015 m. esu "freelancerė", laisvai samdoma. Vedu individualias psichologines, koučingo konsultacijas, mokymus (klientų psichologijos, pardavimų, aptarnavimo temomis), kūrybinio rašymo dirbtuves, meditacijų ir mindfulness užsiėmimus.

 

2008 m. – 2015 m. Turiu 7 m. darbo patirtį vadovaujant klientų patirčių valdymo projektams tarptautinėse ir lietuviško kapitalo įmonėse. Vadovavau kokybės valdymo skyriui UAB „Čili Holdings“, dirbau klientų patirčių valdymo eksperte AB „Lesto“, bei klientų aptarnavimo kokybės valdymo projektų vadove rinkos tyrimų kompanijose UAB „TNS, LT“ ir UAB „Socialinės informacijos centras“.

 

2008 m. – 2016 m. Lektorė. Asmenybės psichologijos, Suaugusio raidos, Intelekto, Psichologinio testavimo kursai, seminarai. Lietuvos edukologijos universitetas.

 

Jei norisi daugiau sužinoti LinkedIn arba susitikime ir susipažinsime :)

 

 

Tikiu, kad žmogus keičiasi, auga visą savo gyvenimą. Vieni iš mūsų lengviau priimame ir kuriame pokyčius, kiti – atsargiau. Bet kiekviena minutė, diena yra sutinkama pirmą kartą, nauja ir dar nepatirta. Kiekviena diena yra nauja erdvė kūrybai, gijimui, ar gyvenimo improvizacijai. Kviečiu susitikti ir augti kartu!

 

Iki susitikimų!