į pradžią turinys susisiekite  
Knyga
Savo kovą su depresija knygoje aprašiusi psichologė: ar gydantys sergančius vėžiu, negali juo susirgti

Psichologė, tinklaraščio „Atspirties taškas“ autorė bei dėmesingo įsisąmoninimo (ang. Mindfulness) trenerė Inga Juodkūnė neseniai išleido autobiografinį romaną „Rytoj vėl patekės saulė“, kuriame pasidalijo asmenine patirtimi kovojant su depresija. Moteris pripažįsta, apie tai kalbėti jai reikia daug drąsos, o iš kolegų yra sulaukusi ne vieno klausimo, ar tikrai to negalima išgyventi tyliai.

 
 

Straipsnis publikuotas delfi.lt  2019 birželio 8d.

plačiau
 
Mes lygūs. Asmeninę patirtį į romaną sudėjusi psichologė: „Žinau, ką reiškia rinktis tarp mirties ir gyvenimo“

Psichologė, dėmesio įsisąmoninimo (angl. – mindfulness) trenerė, ugdomojo vadovavimo specialistė ir tinklaraščio atspirtiestaskas.lt autorė Inga Juodkūnė pati savo kailiu patyrė, ką reiškia kovoti su depresija. Netiesa, kad specialistus ši liga aplenkia, ir ji – gyvas to įrodymas. Moteris, suvokusi, ką reiškia atsidurti ant bedugnės krašto ir rinktis – gyventi ar mirti – perkėlė savo asmeninę ir profesinę patirtį į knygos „Rytoj vėl patekės saulė“ puslapius.

 

Straipsnis publikuotas 15min.lt  2019 gegužės 28d.

plačiau
 
Knygos pristatymas LRT laidoje "Labas rytas, Lietuva"

Knygos "Rytoj vėl patekės saulė" pristatymas LRT laidoje "Labas rytas, Lietuva".

Naujienų apžvalgą galite pažiūrėti LRT mediatekoje, nuo 30:15min


plačiau
 
Romano "Rytoj vėl patekės saulė" pristatymas

 
 
Xfm laida "Horizontai". Interviu

Psichologo profesijos fenomenas – po didinamuoju „Horizontų“ stiklu. Dar ne taip seniai gėdijomės garsiai pasakyti, kad lankomės pas psichikos sveikatos specialistą, o dabar tokie vizitai tampa vis labiau suprantama, kone būtina mūsų gyvenimo dalis.

Kokiais klausimais dera kreiptis į psichologą, o kokiais – į dvasininką? Ar verta investuoti į save remiantis modernios psichologijos metodais, skirtais skubančiam žmogui?

Laidos metu su psichologe Inga Juodkūne, kuriai esame dėkingi ir už tinklaraštį Psichologė Inga Juodkūnė. Atspirties taškas, aptarsime vienišumo šioje epochoje pasekmes bei pastangas sugrįžti į visuomenę po sunkių išgyvenimų.

 

 
 
<<  <  1   2