Nemokamai emocinės paramos grupes burianti dvynukų mama Inga: depresija susirgti gali kiekvienas

plačiau
 
Jei jaučiate, kad gyvenate tarsi ne savo gyvenimą. Delfi straipsnis
Psichologė-psichoterapeutė, tinklaraščio „Atspirties taškas“ autorė bei dėmesingo įsisąmoninimo (ang. Mindfulness) trenerė Inga Juodkūnė džiaugiasi antruoju knygos „Rytoj vėl patekės saulė“ leidimu - moteris neslepia pati sirgusi depresija ir knygoje atvirai apie tai pasakoja. Interviu Delfi I. Juodkūnė kalba apie psichoterapinių grupių Lietuvoje naudą, daugybę žmonių kamuojantį nerimą, bei kaip sau padėti, jei jaučiate tarsi gyventumėte ne savo gyvenimą. Straipsnį skaitykite delfi.lt
plačiau
 
Ilgalaikė psichoterapinė grupė - online

plačiau
 
Ilgalaikė psichoterapinė grupė

plačiau
 
Psichologinio atsparumo stiprinimo būdai

Apie vidinį atsparumą, kuris padeda mums išlikti stabiliais net ir itin sudėtingose gyvenimo situacijose. Nors kalbama labiau pareigūnams, bet kiekvienas galime pritaikyti ir sau.

 

Psichologinio atsparumo stiprinimo būdai. from bendryste.lt on Vimeo.

 

 
 
Romano „Rytoj vėl patekės saulė“ pristatymas ir drąsūs pokalbiai

 
 
Prisistatymas

Laiškas TAU

Labas,

džiugu, kad atsivertei šį mano tinklaraštį. Jei jį atvertei, vadinasi mes turime kažką bendro. Greičiausiai abu gyvenime esame vedami ieškojimų, smalsumo, abejonių, tyrinėjimų, eksperimentavimų ir žaismingumo.

 

Šiame tinklaraštyje gali surasti mano rašytus straipsnius, kuriuose yra paliečiama ta pati tema, nuo ko atsispirti norint jausti balansą, ramybę, harmoniją savyje. Iš to ir gimė šio tinklaraščio pavadinimas „Atspirties taškas“. Aš ilgai ieškojau nuo ko galiu atsispirti, kai atrodė, kad gyvenimas pradeda svyruoti, kai „griūnu“ iš vidaus, kai nerimas ir įtampa paima viršų. Buvo laikotarpis, kai desperatiškai ieškojau to vienintelio atsakymo. O surastais atsakymais dalinuosi per savo straipsnius ir mokymus.

 

Svarbu mums kiekvienam turėti savo atspirties tašką, kuris gali išnešti iš bet kokios gyvenimo bangos. Vaikystėje dažniausiai atspirtis yra tėvai, vėliau draugai, po to šeima, darbas, karjera, vaikai... Tačiau augant mūsų asmenybei, kažkada pradedam suprasti, koks trapus yra gyvenimas ir pradedame atsispirti nuo tikėjimo, vilties, meilės, mirties... Ir kiekvieną kartą, kai reikia pasirinkti, kai darome apsisprendimą mes galime pasirinkti savo tikrą atsakymą, jei tik įsivardiname nuo ko atsispirti „čia ir dabar“ momente.

Dėkui, kad esi kartu atrandant splavingesnę ir įvairesnę tikrovę.

 

I.J.

 
 spausdinti