į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos
Ilgalaikė psichoterapinė grupė


Ilgalaikė psichoterapinė grupė

KAM SKIRTA? Grupė skirta tiems, kuriems:
tenka ar teko išgyventi depresiją ar jos simptomų pasireiškimą;
tenka ar teko patirti stiprų nerimą, panikos atakas ar nerimastingumą.

KODĖL VERTA LANKYTI?
Nes darbas psichoterapinėje grupėje yra efektyvus. Tiek profesinė, tiek mano asmeninė patirtis rodo, kad didelis asmenybinis pokytis dažniausiai būna tada, kai įsitraukiame į santykius ir savo sunkumus pradedame spręsti esant su žmonėmis grupėje.

Susidūrus su sunkumais būna, kad pasijuntame nesaugūs ir nesuprasti. Ypač tokie jausmai sustiprėja išgyvenant depresiškumo ir nerimo periodus, kurie dažniausiai dar yra lydimi vienišumo ir socialinės atskirties. Psichoterapinė grupė gali būti žingsnis padėti sau atgauti džiaugsmą gyvenimui.

Grupė yra efektyvus būdas spręsti psichologinius sunkumus. Slegiančios problemos greičiau atsiskleidžia grupės dalyvių santykiuose. Grupės dalyviai sukuria saugią erdvę tyrinėti, ieškoti priežasčių ir išbandyti naujus sprendimo būdus.


GRUPĘ VEDA: psichologė - psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė INGA JUODKŪNĖ. Teikia individualias psichoterapines konsultacijas, veda mokymus ir psichoterapines grupes. Specializacijos sritys: depresijos gydymas, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, dvasingumas, asmenybės augimas. Nuo 2017 m. veda dėmesingumo įsisąmoninimo ir meditacijų grupes, kūrybinio ir terapinio rašymo užsiėmimus. Daugiau nei 12 metų turi lektoriaus darbo patirties, skaito paskaitas. Autobiografinio romano "Rytoj vėl patekės saulė" autorė.

GRUPĖS PRADŽIA nuo 2019 rugsėjo 10 d. 18. 30 val. Kiekvieną antradienio vakarą.

TRUKMĖ: vienas užsiėmimas 2 val.

KAINA: vieno užsiėmimo - 15 eur. Mokama už planuojamus lankyti kartus mėnesiu į priekį (pvz. per mėnesį keturi kartai - 60 eur.). Galimi ir kiti atsiskaitymo variantai.

VIETA: UnaVita klinika, Mokyklos g. 2, Vilnius.

GRUPĖ ATVIRA. Nauji nariai priimami esant laisvom vietom.

REGISTRACIJA būtina užpildžius nuorodą:
https://forms.gle/EHZ68s6LE8AKSbXx5 arba telefonu 862041357. Grupėje vietų skaičius nedidelis. Vieta grupėje rezervuojama po įvadinio pokalbio.

Prieš pradedant lankyti grupę sutarsime įvadinį pokalbį gyvai ar telefonu (trukmė iki 20 min.), kurio metu supažindinsiu su grupės veikimo principais, išsigryninsime individualius lūkesčius grupei.

Į iškilusius klausimus atsakysiu el. p. inga.juodkune@gmail.com