į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos
Ilgalaikė psichoterapinė grupė

 

Grupė yra efektyvus būdas spręsti psichologinius sunkumus. Grupės dalyviai sukuria saugią erdvę tyrinėti, ieškoti priežasčių ir išbandyti naujus sprendimo būdus. Šios grupės pranašumas yra tęstinumas, kas sukuria dalyviams saugumą.

KAM SKIRTA GRUPĖ?
Grupė skirta tiems, kurie:
jaučia, kad tarsi gyvena ne savo gyvenimą, kad yra per daug sunku vienam; kad norisi dalintis savo sunkumais su panašias patirtis turinčiais;
tenka ar teko išgyventi depresiją ar jos simptomų pasireiškimą;
tenka ar teko patirti stiprų nerimą, panikos atakas ar/ ir nerimastingumą.

KODĖL VERTA LANKYTI?
Nes darbas psichoterapinėje grupėje yra efektyvus. Tiek profesinė, tiek asmeninė patirtis rodo, kad didelis asmenybinis pokytis dažniausiai būna tada, kai savo sunkumus pradedame spręsti esant su žmonėmis grupėje.

Susidūrus su sunkumais būna, kad pasijuntame nesaugūs ir nesuprasti. Ypač tokie jausmai sustiprėja išgyvenant depresiškumo ir nerimo periodus, kurie dažniausiai dar yra lydimi vienišumo ir socialinės atskirties. Psichoterapinė grupė gali būti žingsnis padėti sau atgauti džiaugsmą gyvenimui.

GRUPĘ VEDA: Psichologė - psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano "Rytoj vėl patekės saulė" autorė INGA JUODKŪNĖ. Teikia individualias psichoterapines konsultacijas ir veda mokymus ir psichoterapines grupes. Specializacijos sritys: depresijos gydymas, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, asmenybės augimas. Nuo 2017 m. veda mindfulness grupes, terapinio - kūrybinio rašymo dirbtuves. Daugiau nei 15 metų turi lektoriaus darbo patirties.

GRUPĖ TĘSTINĖ.

TRUKMĖ:

KAINA:

VIETA:

GRUPĖ PUSIAU ATVIRA.

REGISTRACIJA

Prieš pradedant lankyti grupę sutarsime įvadinį pokalbį gyvai ar telefonu (trukmė iki 20 min.), kurio metu supažindinsiu su grupės veikimo principais, išsigryninsime individualius lūkesčius grupei.