į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos
Įsisąmoninimas (mindfulness)

Ši įsisąmoninimo (mindfulness) programa skirta Jums:

 

Jei norite stiprinti atsparumą stresui

Jei norite daugiau justi gyvenimo skonio

Jei norite išmokti savarankiškai medituoti

Jei norite praktikuoti sąmoningą gyvenimo būdą

Jei norite stiprinti pasitikėjimą savimi, lavinti kūrybiškumą...

 

 

Kokia tai programa?

 

Dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymas (Mindfulness-based stress reduction, MBSR) – tai meditacinėmis praktikomis paremta programa, kurios tikslas lavinti dėmesingumą ir sąmoningumą. Šios programos efektyvumas mažinant stresą patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų, užsiėmimai vedami įvairiose pasaulio šalyse. Programą savo poreikiams yra pritaikiusios tokios institucijos kaip JAV kariuomenė, kompanijos Google, Apple ir kt.

Programos tikslas yra išmokti savarankiškai taikyti praktikas, kurios didina atsparumą stresui, diskomfortui bei skausmą sukeliančiom patirtim.

 

 

Kaip atrodo užsiėmimai?

 

Visi užsiėmimai yra orientuoti į praktinių įgūdžių įgijimą ir ugdymą. Maždaug 80% proc. užsiėmimo laiko yra skiriama meditacinėms praktikoms, o likusi dalis 20% tikslingai teorijai, kuri padeda tinkamai atlikti pratimus.

Tam, kad susiformuotų praktiniai įgūdžiai, yra užduodami namų darbai, kurių atlikimas įprastai užtrunka 10 – 30 min. per dieną. Visi dalyviai gauna dalomąją medžiagą ir meditacijų garso įrašus.

 

 

Mokymų trukmė

 

 

 

Vieta.

 

 

Apsisprendėte dalyvauti? Ką daryti toliau?

 

Rašykite el. adresu inga.juodkune@gmail.com. Su kiekvienu būsimu grupės nariu, turėsime individualų, trumpą atrankinį pokalbį telefonu arba skype. Renkama uždara ir maža (iki 8 narių) grupė, todėl labai svarbu kiekvieno nario apsisprendimas ir ketinimas dalyvauti.

 

Mielai atsakysiu į visus kilusius klausimus, abejones, svarstymus inga.juodkune@gmail.com

 

Jei jaučiate, kad šiuos metus, norite pradėti gyventi išmintingiau ir sąmoningiau, labai kviečiu, tai daryti kartu ir susitikti šiuose mokymuose.

 

Apie artimiausias dirbtuves sekite naujienas www.atspirtiestaskas.lt arba atspirties taško facebook'e