į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos
Šiuolaikinės psichoterapijos praktikos, keičiančios žmonių gyvenimus

 

KAS TAI?

Dviejų dienų patyriminė, praktikomis gausi stovykla su trumpais edukaciniais intarpais.


 

TRUKMĖ

Pradžia 2022 rugsėjo 10 d. 10 val., pabaiga rugsėjo 11 d. 18 val.


 

PRAKTIKOS

Naudojamos mokslu grįstos šiuolaikinės psichologijos praktikos iš

Mindfulness, kognityvinės elgesio terapijos, schemų terapijos, vidinės šeimos sistemos, atjautos, rašymo terapijos ir kt.


 

KO TIKĖTIS?

Gilių ir intensyvių praktikų su teoriniais intarpais. Mokysimės pastebėti automatinio reagavimo režimus, atsitraukti nuo išoriniu stimulų, priimti savo emocijas, tyrinėti ir pažinti po jomis slypinčius emocinius poreikius bei mokytis juos patenkinti tiek stovykloje atliekamų praktikų pagalba, tiek toliau savarankiškai praktikuojant savistabą, atjautą, pasirūpinimą savimi.

Sieksime įgyti daugiau vidinės harmonijos, naujų patirčių ir pabūti su savimi bei bendrystėje su bendraminčiais. Planuojama 10 sesijų po 1,5 val.


 

STOVYKLA SKIRTA

Siekiantiems geriau pažinti save ir mokytis gyventi savo autentišką gyvenimą darnoje su savimi.

Norintiems sąmoningai atsisakyti automatizmų, stabtelėti, daryti išminties pauzes ir savo pasirinkimus.

Ieškantiems efektyvių būdų keistis ir kurti norimą gyvenimą.


 

APIE STOVYKLĄ KALBA:

"Džiaugiuosi sudalyvavusi stovykloje, tai buvo meilės kupina patirtis, meilės sau, kitam ir visam pasauliui. Mane labai praturtino. Sudalyvauti tikrai verta, po stovyklos jaučiau mažiau nerimo, daugiau atsipalaidavimo ir ramybės.“ (Vilija, 29 m.)


 

"Stovyklos metu per kitus žmones ėjo pažinti save. Gili patirtis, kuri atrakino duris, užrakintas keliom spynom. Rekomenduoju tiems, kas nori ir nebijo susitikti su savo vidiniu "aš". (Eglė, 36 m.)


 

"Stovyklos metu atrandu užslėptas patirtis ir emocijas. Pasitikiu Inga ir Rūta, leidžiuosi vedama ir mokausi tvarkytis su savo bagažu - liūdesiu, vienatve, vidine kritike. Pati viena nesugebėčiau. Man kiekviena stovykla - didelis postūmis!“ (Jūratė, 58 m.)


 

STOVYKLA GALI NEPADĖTI (NORS IR NEPAKENKS)

Ieškantiems greito sprendimo visiems gyvenimo atvejams ar tiems, kurie tikisi šou elementų ar dirbtinų pramogų gausos.

STOVYKLA NEREKOMENDUOJAMA

Asmenims, kurie šiuo metu išgyvena krizę arba patiria psichozės epizodus (jeigu abejojate dėl savo dalyvavimo – susisiekite nurodytais kontaktais).


 

SAUGUMAS

Saugioje aplinkoje stovyklą ves dvi profesionalios savo srities specialistės, kurios panaudos visas savo kompetencijas, patirtį ir galimybes harmoningam praktikuojančių dalyvavimui. Pakvies į patirtis, padedančias atpažinti savo vidines dalis, giluminius emocinius poreikius ir tenkinančias juos terapiniu būdu. Praktikos gilios, bet saugios, vertingos savižinai, savęs priėmimui, savivertei ir pozityvios.


 

STOVYKLĄ VES

Savo srities profesionalės, teikiančios individualias psichoterapines konsultacijas, vedančios terapines bei „mindfuness“ grupes ir stovyklas, bei turinčios daugiau kaip 10 metų lektorių darbo patirties.


 

INGA JUODKŪNĖ – psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano "Rytoj vėl patekės saulė" autorė, LSMU dėstytoja, lektorė. Inga yra ilgalaikių emocinės paramos grupių patiriantiems depresiją autorė ir bendruomenės „Atspirties taškas“ įkūrėja.

Daugiau apie Ingą: http://atspirtiestaskas.lt/


 

RŪTA SUCHOCKAITĖ - psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, konsultantė organizacijose. Daugiau apie Rūtą:

https://psichologaskonsultantas.lt/

https://psichologe-ruta-suchockaite.business.site


 

STOVYKLOS VIETA

Sodyba Trakų raj. miškų apsupty, ant „Šamuko“ ežero kranto.

APGYVENDINIMAS

Atskirose lovose, po 1, 2 ar 3 asmenis jaukiuose patogiuose kambariuose arba atskiruose nameliuose su židiniu. Vakare veiks pirtis.

MAITINIMAS

Pilnas maitinimas, vegetariškas, yra galimybė prisitaikyti prie individualių poreikių alergiškiems ar maisto netoleruojantiems.

INVESTICIJA Į SAVE

Stovyklos kaina su praktikomis, apgyvendinimu, nakvyne, pirtimi ir pilnu maitinimu – 250 eur.


 

Norinčius dalyvauti prašytume atlikti pavedimą ir užpildyti šią registracijos anketą: https://forms.gle/ffGiuZ4eRneLx9tTA


 

Registracija bus patvirtinta pervedus pilną mokestį už stovyklą (jeigu skiriasi mokėtojas ir dalyvis, prašytume tai nurodyti anketos pastabose).


 

BANKINĮ PAVEDIMĄ galite atlikti į žemiau nurodytą sąskaitą:

LT807044060007845861

Rūta Suchockaitė

Paskirtis: Už stovyklą


 

SVARBU!

Stovykloje vietų skaičius labai ribotas, galutinis patvirtinimas bus atsiųstas jūsų anketoje nurodytu el. paštu. Vietos bus rezervuojamos pagal eiliškumą gavus apmokėjimus. Vietoms užsipildžius registracija bus stabdoma, o atlikusiems pavedimus pasibaigus registracijai - pinigai bus grąžinami atgal į sąskaitą.