į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos » MBCT grupės dalyviai kalba

KOKS MBCT POVEIKIS ir ATSILIEPIMAI?

 

Pamatavus nerimo ir depresijos simptomų lygį prieš programą ir po, matome, kad vidutiniškai nerimo simptomų sumažėja 36%, depresijos – 41%.

 

 

Dalyviai po MBCT programos kalba:

 

„Man vertingiausia buvo meditacijos, jų gausa ir įvairovė. Šie užsiėmimai viršijo visus mano lūkesčius. Su malonumu rekomenduosiu Jūsų praktikas žmonėms, ieškantiems išeities iš sudėtingų situacijų.“ (Elvyra, 61 m.)

 

Man tikrai labai patiko, buvo naudinga ir labai informatyvu. Esmė ta, kad tokios informacijos yra gana daug, internete, knygose, tačiau ne kiekvienas ją moka taip ištransliuoti, kaip Jūs, ypač Inga. Aš atsimenu sėdžiu, klausau, ir galvoju “wow”! Labai daug kas išliko atmintyje. (Lina, 35 m.)

 

Lūkesčiai buvo viršyti, nes maniau, jog tik medituosime ir buvau labai maloniai nustebinta, nes kiekvienas užsiėmimas buvo kombinacija ir labai naudingos teorijos ir praktikos. (Gertrūda, 20 m.)

 

Tai išties pakeitė mano dabartį, realybės suvokimą, esu dėkinga už tai. Šie kursai, tai vienas geriausių dalykų, kas įvyko man per pastaruosius metus. Rekomenduoju susipažinti su šia Įgudžių grupės medžiaga bet kuriam žmogui, kuris nori daugiau suvokimo ir kontrolės savo gyvenime. (Simona, 28 m.)