Paslaugos

Atrasti šviesą savyje

Kiekviena diena yra nauja erdvė kūrybai, gijimui ar gyvenimo improvizacijai. Kviečiu susitikti ir augti kartu!

Mano paslaugos

Indvidualios konsultacijos

Jei jaučiate, kad gyvenimas pradeda svyruoti, kad trūksta ramybės, pasitenkinimo, kamuoja liūdesys, beprasmybė, tuštumos jausmas, konfliktiški santykiai ar bendrai jaučiate pasimetęs, o gal norisi tik pasikalbėti, būti išgirstu ir gauti psichoterapinį atsaką į jūsų situaciją… Ateikite. Ieškosime drauge atsakymų ir pažinsime nepažintas gyvenimo aikšteles.

Sesija (60 min.) – 55 eur.

 

Terapinio rašymo stovykla

Tai dviejų dienų psichoterapinė stovykla, vykstanti du kartus per metus (pavasarį ir rudenį). Stovykla yra gausi šiuolaikinės psichoterapijos praktinių metodų ir edukacijos apie žmogaus funkcionavimą. Stovyklą vedu kartu su kolege psichologe – psichoterapeute Rūta Suchockaite.  Atsiliepimai po stovyklos: Gili patirtis, kuri atrakino duris, užrakintas keliom spynom”. (Eglė, 36 m.)” Daugiau informacijos ir registracija čia

Psichoterapinė stovykla

Rašydami galime keisti savo patirtį. Kai keičiame patirtį, keičiame ir savo gyvenimą. Tai dviejų dienų stovykla gausi įvairių rašymo ir meditacinių praktikų vykstanti du kartus per metus (pavasarį ir rudenį). Stovykloje dalyvių skaičius ribotas todėl susidomėjus, kviečiu išankstinei registracijai. Daugiau informacijos čia

Mokymai įmonėms

Norite, kad jūsų darbuotojai ar kolegos išliktų motyvuoti, energingi ir eitų sąmoningumo keliu? Kviečiu susitikti ir aptarti jūsų organizacijos poreikius. Mokymų ir seminarų temos: psichologinis atsparumas, streso valdymas (mindfulness pagrindu), perdegimo darbe ir depresijos prevencija, konfliktinių situacijų valdymas. Temos gali būti įvairios remiantis šiuolaikine psichoterapija. Tema yra derinama prie jūsų poreikių. 

Knyga „Rytoj vėl patekės saulė“

Tai autobiografinis mano parašytas romanas. Knygoje remdamasi savo asmenine patirtimi aprašiau vidinę žmogaus kovą su depresija, siekį ir užsispyrimą gyventi kiekvieną akimirką renkantis būti, o ne grimzti į prarają.

Knygą, su autografu, galite įsigyti rašydami info@atspirtiestaskas.lt

Knyga „Vilties knyga“

Vilties knyga – tai drąsių žmonių gyvenimiškos istorijos, kaip įveikti sunkumus ir gyventi kokybišką gyvenimą. Apie pačias įvairiausias skausmingas patirtis skirtingais gyvenimo etapais, apie nelengvus iššūkius, išeičių paieškas, pagalbos sau būdus. O visa vienijantis vardiklis – viltis.

Knygą, su autografu, galite įsigyti rašydami info@atspirtiestaskas.lt

Stovyklos

PSICHOTERAPINĖ STOVYKLA

KAS TAI?
Dviejų dienų psichoterapinė stovykla, praktikomis gausus savaitgalis su trumpais edukaciniais intarpais.
TRUKMĖ
Pradžia šeštadienį 9 val., pabaiga – sekmadienį 16 val. (Užsiregistravus, informuosime apie artimiausią tikslią stovyklos data).
PRAKTIKOS
Naudojamos mokslu grįstos šiuolaikinės psichologijos praktikos iš Mindfulness, kognityvinės elgesio terapijos, schemų terapijos, vidinės šeimos sistemos, atjautos, rašymo terapijos.
STOVYKLA SKIRTA
Siekiantiems giliau pažinti save ir mokytis gyventi savo autentišką gyvenimą. Norintiems sąmoningai atsisakyti automatizmų, įkyrių minčių, nerimo, perdegimo, depresyvių nuotaikų ir išmokti stabtelėti, daryti išminties pauzes ir savo pasirinkimus.
Ieškantiems efektyvių mokslu grįstų būdų keistis ir kurti norimą gyvenimą. Tinka tiek asmenims, tiek poroms.
KO TIKĖTIS?
Gilių ir intensyvių praktikų su teoriniais intarpais.
Įtampos ir nerimo valdymo įgūdžių praktikavimo remiantis dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness)
Esamų ir praeities gyvenimo šablonų tyrinėjimų ir jų keitimo.
Savivertės stirpinimo ir vidinių resursų auginimo.
Šiuolaikinės psichoterapijos vaizduotės, meditacinių ir kūno praktikų. Daugiau vidinio balanso, naujų teigiamų patirčių ir kokybiško laiko sau.

APIE SAVAITGALIO PATIRTIS KALBA:
“Noriu iš visos širdies padėkoti už savaitgalį. Daug naujų patirčių, suvokimo. Važiuojant namo buvo liūdna išsiskirti su savaitgalio aplinka ir žmonėmis, tačiau šiandien jau gera savo aplinkoje. Kai kuriais klausimais jaučiuosi sustiprinusi save, tačiau jaučiu dar šiek tiek pasimetimo. Vietoje gailesčio sau, jaučiu švelnumą, kas maloniai nustebino. Ačiū jums už viską ir už tai, ką darote ir kaip padedate žmonėms”
(Greta, 27 m.)
“Džiaugiuosi sudalyvavusi stovykloje, tai buvo meilės kupina patirtis, meilės sau, kitam ir visam pasauliui. Mane labai praturtino. Sudalyvauti tikrai verta, po stovyklos jaučiau mažiau nerimo, daugiau atsipalaidavimo ir ramybės.“ (Vilija, 29 m.)
“Stovyklos metu per kitus žmones ėjo pažinti save. Gili patirtis, kuri atrakino duris, užrakintas keliom spynom. Rekomenduoju tiems, kas nori ir nebijo susitikti su savo vidiniu “aš”.
(Eglė, 36 m.)
“Stovyklos metu atrandu užslėptas patirtis ir emocijas. Pasitikiu Inga ir Rūta, leidžiuosi vedama ir mokausi tvarkytis su savo bagažu – liūdesiu, vienatve, vidine kritike. Pati viena nesugebėčiau. Man kiekviena stovykla – didelis postūmis!“ (Jūratė, 58 m.)
“Šiame savaitgalyje geriau pažinome ne tik save, bet ir vienas kitą, nors poroje gyvename jau 15 metų” (Audrius ir Kristina,42m.,38m.)

 

STOVYKLĄ VEDA
Savo srities profesionalės, teikiančios individualias psichoterapines konsultacijas, vedančios terapines bei „mindfuness“ grupes ir stovyklas, bei turinčios daugiau kaip 12 metų lektorių darbo patirties.
INGA JUODKŪNĖ – psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) bei atjauta grįsto gyvenimo trenerė, autobiografinio romano “Rytoj vėl patekės saulė” autorė, lektorė. Inga yra ilgalaikių emocinės paramos grupių patiriantiems depresiją autorė ir bendruomenės „Atspirties taškas“ įkūrėja.
RŪTA SUCHOCKAITĖ – psichologė, psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) bei atjauta grįsto gyvenimo trenerė, konsultantė organizacijose. Daugiau apie Rūtą:
https://psichologaskonsultantas.lt/
https://psichologe-ruta-suchockaite.business.site

VIETA. Aplink Vilnių 60 km.
APGYVENDINIMAS
Atskirose lovose patogiuose kambariuose po 2 -3 asmenis.

MAITINIMAS
Pilnas maitinimas, vegetariškas, yra galimybė prisitaikyti prie individualių poreikių alergiškiems ar maisto netoleruojantiems.

INVESTICIJA Į SAVE
“Viskas įskaičiuota” 260 eur.
Praktikomis gausus psichoterapinis savaitgalis, apgyvendinimas, nakvynė, pilnas maitinimas.

PROGRAMA IR IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS ANKETA: https://forms.gle/RgYi1oqM88vyi4Zk8

Norint dalyvauti stovykloje, užsiregistruokite ir jus pakviesime į artimiausią organizuojamą stovyklą.

ESATE LAUKIAMI

TERAPINIO RAŠYMO STOVYKLA

 

Stovykla: Atspirties taškai, kiekvieną kartą turi tam savaitgaliui skirtą temą, kurią tyrinėjant ieškoma atspirties į tikresnį, savitesnį gyvenimą ar gyvastį. Naudojami mokslu grįsti terapinio rašymo metodai, rašymo maratonas, vaizduotės pratimai ir mindfulness meditacijos, atjautos terapijos praktikos.


TRUKMĖ
Stovykla organizuojama du kartus per metus: pavasar
io ir rudenio savaitgalį. Pradžia šeštadienį 9 val., pabaiga – sekamdienį  17 val.


KO TIKĖTIS?
Gilių ir intensyvių terapinio rašymo praktikų su teoriniais intarpais. Rašymo, kuris atveria, atskleidžia rašančiojo autentiškumą. Sužinosime ir patirsime kaip, taikant terapinį rašymą galima spręsti įvairius klausimus, patirsime rašymo gydymo galią. Sužinosime kada, kokie rašymo metodai yra efektyvūs. Praktikų pagalba tyrinėsime savo ankstesnes gyvenimo patirtis ir ieškosime resursų kokybiškesniam gyvenimui.
Sieksime įgyti daugiau drąsos, pasitikėjimo, stiprinti viltį ir pabūti su savimi bei bendrystėje su bendraminčiais. Planuojama 10 sesijų po 1,5 val.


STOVYKLA SKIRTA
Visiems, kas jaučia impulsą rašyti. Rašymo patirtis nėra būtina ir nėra svarbi. Terapiniu rašymu gali rašyti kiekvienas.
Siekiantiems geriau pažinti save, atskleisti ir išgirsti savo autentiškumą, spręsti sau svarbius klausimus taikant rašymo metodus.
Norintiems keistis ir kurti norimą gyvenimą.


STOVYKLĄ VEDA


INGA JUODKŪNĖ – psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano “Rytoj vėl patekės saulė” autorė, lektorė. Inga yra ilgalaikių emocinės paramos grupių patiriantiems depresiją
įkūrėja ir vedančioji ir bendruomenės „Atspirties taškas“ įkūrėja. Nuo 2017 m. veda terapinio rašymo dirbtuves, seminarus ir rašymo maratonus. Inga turi daugiau nei 16 metų lektoriaus darbo patirties.

STOVYKLOS VIETA: Aplink Vilnių 60 km


APGYVENDINIMAS
Atskirose lovose, po 2 ar 3 asmenis patogiuose kambariuose arba atskiruose nameliuose su židiniu. MAITINIMAS
Pilnas maitinimas, vegetariškas, yra galimybė prisitaikyti prie individualių poreikių alergiškiems ar maisto netoleruojantiems.


INVESTICIJA Į SAVE
Stovyklos kaina su praktikomis, apgyvendinimu, nakvyne, pirtimi ir pilnu maitinimu – 220 Eur.


Norinčius dalyvauti galite iš anksto registruotis. https://forms.gle/PHPGXiv3xzUCWGD16 Užsiregistravus mes su jumis susisieksime ir informuosime apie artimiausią stovyklos datą bei programą.
Stovykloje vietų skaičius yra ribotas.

Jei svarstote ar norisi detalesnės informacijos, susisiekime 😊

 

Share This