Dviejų dienų psichoterapinė stovykla, praktikomis gausus savaitgalis su trumpais edukaciniais intarpais.

PRAKTIKOS
Naudojamos mokslu grįstos šiuolaikinės psichologijos praktikos iš Mindfulness, kognityvinės elgesio terapijos, schemų terapijos, vidinės šeimos sistemos, atjautos, rašymo terapijos.

STOVYKLA SKIRTA
Siekiantiems giliau pažinti save ir mokytis gyventi savo autentišką gyvenimą. Norintiems sąmoningai atsisakyti automatizmų, įkyrių minčių, nerimo, perdegimo, depresyvių nuotaikų ir išmokti stabtelėti, daryti išminties pauzes ir savo pasirinkimus. Norintiems stiprinti savivertę, mažinti vidinio kritiko balsą.
Ieškantiems efektyvių mokslu grįstų būdų keistis ir kurti norimą gyvenimą. Tinka tiek asmenims, tiek poroms.

KO TIKĖTIS?
Gilių ir intensyvių praktikų su teoriniais intarpais.
Įtampos ir nerimo valdymo įgūdžių praktikavimo remiantis dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness)
Esamų ir praeities gyvenimo šablonų tyrinėjimų ir jų keitimo.
Savivertės stirpinimo ir vidinių resursų auginimo.
Šiuolaikinės psichoterapijos vaizduotės, meditacinių ir kūno praktikų. Daugiau vidinio balanso, naujų teigiamų patirčių ir kokybiško laiko sau.

APIE SAVAITGALIO PATIRTIS KALBA:
“Noriu iš visos širdies padėkoti už savaitgalį. Daug naujų patirčių, suvokimo. Važiuojant namo buvo liūdna išsiskirti su savaitgalio aplinka ir žmonėmis, tačiau šiandien jau gera savo aplinkoje. Kai kuriais klausimais jaučiuosi sustiprinusi save, tačiau jaučiu dar šiek tiek pasimetimo. Vietoje gailesčio sau, jaučiu švelnumą, kas maloniai nustebino. Ačiū jums už viską ir už tai, ką darote ir kaip padedate žmonėms”
(Greta, 27 m.)
“Džiaugiuosi sudalyvavusi stovykloje, tai buvo meilės kupina patirtis, meilės sau, kitam ir visam pasauliui. Mane labai praturtino. Sudalyvauti tikrai verta, po stovyklos jaučiau mažiau nerimo, daugiau atsipalaidavimo ir ramybės.“ (Vilija, 29 m.)
“Stovyklos metu per kitus žmones ėjo pažinti save. Gili patirtis, kuri atrakino duris, užrakintas keliom spynom. Rekomenduoju tiems, kas nori ir nebijo susitikti su savo vidiniu “aš”.
(Eglė, 36 m.)
“Stovyklos metu atrandu užslėptas patirtis ir emocijas. Pasitikiu Inga ir Rūta, leidžiuosi vedama ir mokausi tvarkytis su savo bagažu – liūdesiu, vienatve, vidine kritike. Pati viena nesugebėčiau. Man kiekviena stovykla – didelis postūmis!“ (Jūratė, 58 m.)
“Šiame savaitgalyje geriau pažinome ne tik save, bet ir vienas kitą, nors poroje gyvename jau 15 metų” (Audrius ir Kristina,42m.,38m.)

SAVAITGALĮ VES
Savo srities profesionalės, teikiančios individualias psichoterapines konsultacijas, vedančios terapines bei „mindfuness“ grupes ir stovyklas, bei turinčios daugiau kaip 12 metų lektorių darbo patirties.
INGA JUODKŪNĖ – psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) bei atjauta grįsto gyvenimo trenerė, knygų “Rytoj vėl patekės saulė” ir “Vilties knyga” autorė, lektorė. Inga yra ilgalaikių emocinės paramos grupių patiriantiems depresiją autorė ir bendruomenės „Atspirties taškas“ įkūrėja.
Daugiau apie Ingą: https://atspirtiestaskas.lt/
RŪTA SUCHOCKAITĖ – psichologė, psichoterapeutė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) bei atjauta grįsto gyvenimo trenerė, konsultantė organizacijose. Daugiau apie Rūtą:
https://psichologaskonsultantas.lt/
https://psichologe-ruta-suchockaite.business.site

TRUKMĖ
Pradžia balandžio 13 d. 9 val., balandžio 14d. 16 val.

APGYVENDINIMAS
Atskirose lovose, jaukiuose patogiuose kambariuose po 2 -3 asmenis. Papildoma veikla: ežeras, pirtis, pasiplaukiojimas valtimi.
MAITINIMAS
Pilnas maitinimas, gurmaniškas, vegetariškas, yra galimybė prisitaikyti prie individualių poreikių alergiškiems ar maisto netoleruojantiems.

INVESTICIJA Į SAVE
“Viskas įskaičiuota” 270 eur. (iki kovo 17 d. vėliau vietos brangs).
Praktikomis gausus psichoterapinis savaitgalis, apgyvendinimas, nakvynė, pilnas maitinimas.

Norinčius dalyvauti prašytume atlikti mokėjimą (arba vietos rezervacijos mokestį 80 eur.) ir užpildyti registracijos anketą.

PROGRAMA IR REGISTRACIJOS ANKETAhttps://forms.gle/RgYi1oqM88vyi4Zk8

BANKINĮ PAVEDIMĄ galite atlikti į žemiau nurodytą sąskaitą:
LT807044060007845861
Rūta Suchockaitė
Paskirtis: Už stovyklą

SVARBU!
Stovykloje vietų skaičius labai ribotas, galutinis patvirtinimas bus atsiųstas jūsų anketoje nurodytu el. paštu. Vietos bus rezervuojamos pagal eiliškumą gavus apmokėjimus. Vietoms užsipildžius registracija bus stabdoma, o atlikusiems pavedimus pasibaigus registracijai – pinigai bus grąžinami atgal į sąskaitą.

Jei svarstote ar norisi detalesnės informacijos, kontaktai pasiteiravimui:
inga.juodkune@gmail.com +37062041357
ruta.suchockaite@gmail.com +37062096666

ESATE LAUKIAMI!