✍️ Atspirties taškai – patyrimu ir žiniomis grįsta terapinio rašymo stovykla. Šį kartą tema yra skiriama savasties tyrinėjimams.🧘‍♀️Savastis – tai santykis su savo asmenybės šerdimi. 📓 Schemų terapijoje savasčiai yra priskiriama sveiko suaugusiojo asmenybės dalis. Taip pat savastis atspindi kertinį identiteto, autentiškumo poreikių užpildymą. 🖊 Stovyklos metu žadinsime, stiprinsime ir gilinsime santykį su savo tikruoju aš. Mokinsimės atliepti į savo autentiškumo poreikį. Prisiliesime prie savivertės, pasitikėjimo ir atjautos temų.
🍀STOVYKLA SKIRTA:
o Visiems, kas jaučia impulsą rašyti. Rašymo patirtis nėra būtina ir nėra svarbi. Terapiniu rašymu gali rašyti kiekvienas.
o Siekiantiems geriau pažinti save, atskleisti ir išgirsti savo autentiškumą, spręsti sau svarbius klausimus taikant rašymo metodus. Siekiantiems stiprinti savo sveiką suaugusiojo dalį.
o Norintiems keistis ir kurti savo norimą gyvenimą. Norintiems būti savo gyvenimo režisieriais.
🦋 KO TIKĖTIS? Mokslu grįstų rašymo ir meditacinių praktikų bei teorinių intarpų. Rašymo, kuris atveria, atskleidžia rašančiojo autentiškumą. Sužinosime ir patirsime kaip, taikant terapinį rašymą galima spręsti įvairius klausimus, patirsime rašymo gydymo galią. Praktikų pagalba tyrinėsime savo ankstesnes gyvenimo patirtis ir stiprinsime santykį su savastimi, ieškosime resursų kokybiškesniam gyvenimui. Planuojama 10 sesijų po 1,5 val. 📒Detali programa pateikta registracijos anketoje.
🔑STOVYKLOS METU GAUSITE:
o Stovykloje įgysite ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių.
o Sužinosite kada yra tinkamiausia taikyti terapinį rašymą ir kokius metodus.
o Įgausite įgūdžių terapinį rašymą taikyti įtampos valdymo ir problemų sprendimo klausimuose.
o Įgausite įgūdį terapinį rašymą taikyti perdirbant praeities įvykius.
o Galėsite išbandyti ir vėliau praktikuoti mindfulness ir atjautos terapijos meditacijas.
o Sužinosite apie savasties koncepciją šiuolaikinėje psichoterapijoje ir kaip stiprinti santykį su ja, t.y. kaip būti ar tapti savo gyvenimo režisieriumi, autoriumi.
🖊 STOVYKLĄ VES
INGA JUODKŪNĖ – psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano “Rytoj vėl patekės saulė” autorė, lektorė. Inga yra teikianti individualias psichoterapines konsultacijas, vedanti terapinio rašymo bei „mindfuness“ grupes ir stovyklas, bei turinti daugiau kaip 16 metų lektoriaus darbo patirties. Inga yra ilgalaikių emocinės paramos grupių patiriantiems depresiją autorė ir bendruomenės „Atspirties taškas“ įkūrėja. Nuo 2017 m. veda terapinio rašymo dirbtuves, seminarus ir rašymo maratonus. Inga yra Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos asociacijos narė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos narė.
Daugiau apie Ingą: https://atspirtiestaskas.lt/https://www.facebook.com/atspirtiestaskas.lt ;
⏳TRUKMĖ
2023 M. Lapkričio 25 d. 9 val. – lapkričio 26 d. 17 val.
🍂STOVYKLOS VIETA
Sodyba Trakų raj. miškų apsupty, ant „Šamuko“ ežero kranto.
🛖APGYVENDINIMAS
Atskirose lovose, po 2 ar 3 asmenis jaukiuose patogiuose kambariuose. Vakare veiks pirtis.
☕️MAITINIMAS
Pilnas maitinimas, vegetariškas, yra galimybė prisitaikyti prie individualių poreikių alergiškiems ar maisto netoleruojantiems.
📚INVESTICIJA Į SAVE
Stovyklos kaina su praktikomis, apgyvendinimu, nakvyne, pirtimi ir pilnu maitinimu – 220 Eur.
Registracija bus patvirtinta pervedus pilną mokestį už stovyklą (jeigu skiriasi mokėtojas ir dalyvis, prašytume tai nurodyti anketos pastabose).
Norinčius dalyvauti prašytume atlikti pavedimą ir užpildyti šią registracijos anketą: 📖 https://forms.gle/oDHk7UyxGxZN5wTF7
💰BANKINĮ PAVEDIMĄ galite atlikti į žemiau nurodytą sąskaitą:
LT 78 7300 0101 2824 5650
Inga Juodkūnė
Paskirtis: Už stovyklą
❕SVARBU!
Stovykloje vietų skaičius ribotas, galutinis patvirtinimas bus atsiųstas jūsų anketoje nurodytu el. paštu. Vietos bus rezervuojamos pagal eiliškumą gavus apmokėjimus. Vietoms užsipildžius registracija stabdoma, o atlikusiems pavedimus pasibaigus registracijai – pinigai bus grąžinami atgal į sąskaitą.
❔Jei svarstote ar norisi detalesnės informacijos, kontaktai pasiteiravimui: inga.juodkune@gmail.com