Atspirties taškai – patyrimu ir žiniomis grįsta terapinio rašymo stovykla. ✍️ Šį kartą tema yra skiriama praeities šešėlių ir disfunkcinių, trauminių patirčių įveikimui terapinio rašymo būdu.
📚Pasakodami savo gyvenimo istorijas mes galime save stiprinti, o ne skaudinti ir praeities patirtis paversti į auginančią energiją. 🌻
🦋Stovyklos metu skirsime laiko savo gyvenimo istorijų tyrinėjimui ir ieškosime gydančių žodžių, kad istorijos taptų šviesesnės ir įgalinančios.
🟢STOVYKLA SKIRTA:
o Visiems, kam norisi išbandyti terapinį rašymą per savo patirčių tyrinėjimą. Rašymo patirtis nėra būtina ir nėra svarbi. Terapiniu rašymu gali rašyti kiekvienas.
o Siekiantiems geriau pažinti save, atskleisti ir išgirsti savo autentiškumą, spręsti sau svarbius klausimus taikant rašymo metodus.
o Norintiems keistis ir kurti norimą, kokybišką gyvenimą.
🟣KO TIKĖTIS?
📚 Mokslu grįstų rašymo ir meditacinių praktikų bei teorinių intarpų.
📝Rašymo, kuris atveria ir saugiai leidžia prisiliesti prie savo vidaus taip giliai, kiek tik galim sau leisti. Sužinosime ir patirsime kaip, taikant terapinį rašymą galima spręsti įvairius klausimus, patirsime rašymo gydymo galią. Sužinosime kada, kokie rašymo metodai yra efektyvūs ir kaip rašymu transformuoti savo išgyvenimus. Praktikų pagalba tyrinėsime savo ankstesnes gyvenimo patirtis ir ieškosime resursų kokybiškesniam gyvenimui.
📌Planuojama 10 užsiėmimų po 1,5 val. Rašymo sesijos būna apie 20 min. Planuojama viena ilgesnė rašymo sesija. Detali programa pateikta registracijos anketoje. https://forms.gle/oDHk7UyxGxZN5wTF7
🟠STOVYKLOS METU GAUSITE
o Stovykloje įgysite ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių.
o Sužinosite kada yra tinkamiausia taikyti terapinį rašymą ir kokius metodus
o Įgausite įgūdžių taikyti transformuojantį rašymą
o Galėsite išbandyti ir vėliau praktikuoti mindfulness ir atjautos terapijos meditacijas (planuojama pravesti kelias meditacijas)
o Kalbėsime apie savo gyvenimo istorijos (ų) perrašymo būdus ir galimybes pačiam dirbti su sunkiomis patirtimis
🔵STOVYKLĄ VES
🍀Inga Juodkūnė – psichologė, psichoterapeutė, knygų autobiografinio romano “Rytoj vėl patekės saulė” ir „Vilties knyga“ autorė, Žmogaus psichologijos instituto dėstytoja, lektorė. Savo srities profesionalė, teikianti individualias psichoterapines konsultacijas, vedanti terapinio rašymo bei „mindfuness“ grupes ir stovyklas, bei turinti daugiau kaip 16 metų lektoriaus darbo patirties. Inga yra ilgalaikių emocinės paramos grupių patiriantiems depresiją autorė ir bendruomenės „Atspirties taškas“ įkūrėja. Nuo 2017 m. veda terapinio rašymo dirbtuves, seminarus ir rašymo maratonus. Inga yra Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos asociacijos narė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos narė.
Daugiau apie Ingą: https://atspirtiestaskas.lt/https://www.facebook.com/atspirtiestaskas.lt ;
⏳TRUKMĖ
2024 M. Gegužės 25 d. 10 val. – gegužės 26 d. 17 val.
🏡STOVYKLOS VIETA ir APGYVENDINIMAS
Sodyba Trakų raj. miškų apsupty, ant „Šamuko“ ežero kranto.
Atskirose lovose, po 2 ar 3 asmenis jaukiuose patogiuose kambariuose.
🥗MAITINIMAS
Pilnas maitinimas, vegetariškas, yra galimybė prisitaikyti prie individualių poreikių alergiškiems ar maisto netoleruojantiems.
💰INVESTICIJA Į SAVE
Stovyklos kaina su praktikomis, apgyvendinimu, nakvyne, pirtimi ir pilnu maitinimu – 220 Eur.
📍Registracija bus patvirtinta pervedus pilną mokestį už stovyklą.
🖊 Norinčius dalyvauti prašytume atlikti pavedimą ir užpildyti šią registracijos anketą: https://forms.gle/oDHk7UyxGxZN5wTF7
🟡BANKINĮ PAVEDIMĄ galite atlikti į žemiau nurodytą sąskaitą:
LT 78 7300 0101 2824 5650
Inga Juodkūnė
Paskirtis: Už stovyklą
❗️SVARBU!
Stovykloje vietų skaičius ribotas, galutinis patvirtinimas bus atsiųstas jūsų anketoje nurodytu el. paštu. Vietos bus rezervuojamos pagal eiliškumą gavus apmokėjimus. Vietoms užsipildžius registracija stabdoma, o atlikusiems pavedimus pasibaigus registracijai – pinigai bus grąžinami atgal į sąskaitą.
Jei svarstote ar norisi detalesnės informacijos, kontaktai pasiteiravimui: inga.juodkune@gmail.com